Termal Aqua Park ve Spor Merkezi

Sosyal ve sportif alanlar noktasında zayıf bir konumda bulunan Yozgat’ımıza özel projelerle katkı sunarken, şeh­rimizde yaşayan her bir ferdin yaşam kalitesini artırmaya yönelik çalışmalar devam ediyor.

Termal Aqua Park ve Spor Merkezi

Sosyal ve sportif alanlar noktasında zayıf bir konumda bulunan Yozgat’ımıza özel projelerle katkı sunarken, şeh­rimizde yaşayan her bir ferdin yaşam kalitesini artırmaya yönelik çalışmalar devam ediyor. Bu bağlamda kadınlara özel olarak projelendirilen Kadın Termal Aquapark ve Spor Merkezi, Merkez’de ya­şayan kadınların istifadesine sunulacak, aynı zamanda ilçelerde yaşayan kadınlarında Yozgat’a gelmesine bir vesile olacak. Bu sayede Merkez ve ilçeler arasında yoklu­ğu hissedilen kaynaşmanın sağlanması hedefleniyor.


Ayrıca baba ocağına ziyaret için her yıl Yozgat’a gelen gurbetçiler bir gün Yozgat’ta kalıp tatil için farklı böl­geleri tercih etmesi yerine bu özel tesisle birlikte Yozgat’ta daha uzun zaman geçirecektir. Projenin 1 Aralık 2014 tarihinde sözleşmesi imzalan­mış ve İhale bedeli 9,4 Milyon TL ‘dir. Proje Ağustos Ayı’nda tamamlanarak hizmete sunulmuştur.
 

Proje içerisinde kadın ve çocukların yararlanması için Çocuk Eğlence Havuzu, Yetişkin Eğlence Havuzu, Yüzme Havuzu, Güneşlenme Terası, Sauna, Jakuzi, Ha­mam, Masaj Odaları, Buhar Odası, Fitnes Alanı, Kardiyo Alanı, Çocuk Odası, Yetişkin Oyun Odası, Kafeterya, İdari Birimler, Mescit v.s. yer almaktadır.

Sarıgöz Tasarım Ofisi

YORUM EKLE