Yozgat’ta Ulusal Dağ Bisikleti Yarışları düzenlenecek

Ulusal Dağ Bisikleti Yarışları Yozgat’ta yapılacak. 6-7 Ağustos 2022 tarihlerinden gerçekleştirilecek olan bisiklet yarışlarında sporcular Yozgat’ta pedal çevirecek.  

Yozgat’ta Ulusal Dağ Bisikleti Yarışları düzenlenecek

Başkanımızda uzun süredir Yozgat’ta bisiklet yarışlarını yapmayı ve bunu rutin hale getirmeyi düşünüyoruz. İnşallah seneye uluslararası olacak. Hatta bir projemiz daha var. Onu da yapabilirsek Turnuva Anatolia şeklinde bir çalışmayı Federasyonumuz şuanda yürütüyor.

İç Anadolu’daki illeri kapsayacak şekilde.  Tur Anatolia Bisiklet turunu her yıl belirli zamanlarda bir tur şeklinde yapmaya çalışıyoruz. Hem de 5-7 Ağustos tarihleri arasında bizim Sürmeli Festivalimiz var. İki festivali bir araya getirelim hem bisiklet yarışlarını hem de festivalimizi kaynaştırarak Yozgat’ta sosyal hayatı ve sportif hayatı dikkat sağlayalım diye düşündük.

Federasyonumuzun desteklerine, Kalkınma Ajansının desteklerine Teşekkür ediyorum. Şuada burada Bisiklet yarışlarımızı huzur, güven ve en iyi şekilde Yozgat’ın adına, güzelliğine yakışır şekilde geçmesi için koordinasyon toplantımızı yaptık. Tüm spor severleri ve sporcuları Yozgat’ta ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtiyorum dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2022, 12:17

ikbal

YORUM EKLE