11 BİN YOZGATLIYI İŞE ALDIRDIM GURUR DUYUYORUM

Kocaeli Yozgatlılar Federasyonu'nun kuruluş imzasına katılan Yozgat Eski Milletvekili ve Tarım Köy İşleri Eski Bakanı Lütfullah Kayalar; birlik ve beraberlik mesajı verdi. Lütfullah Kayalar yaptığı konuşmada,görevde bulunduğu süre zarfında 11 bin Yozgatlıya iş imkanı sağladığını ve bununla her zaman gurur duyduğunu söyledi. Kayalar, " Benim dönemimde 11 bin Yozgatlıyı çeşitli yerlerde işe aldırdım. Bununla gurur duyuyorum. Şunu da belirteyim ki bu işe aldırdığım insanlardan 11 kişinin ismini bilmem. Ancak bildiğim tek bir şey var; işe aldırdığım 11 bin kişinin ismi Yozgat'tı; Yozgatlıydı" ifadelerini kullandı.

11 BİN YOZGATLIYI  İŞE ALDIRDIM GURUR DUYUYORUM

Kocaeli Yozgatlılar Federasyonu'nun kuruluş imzasına katılan Yozgat Eski Milletvekili ve Tarım Köy İşleri Eski Bakanı Lütfullah Kayalar; birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Lütfullah Kayalar yaptığı konuşmada,görevde bulunduğu süre zarfında 11 bin Yozgatlıya iş imkanı sağladığını ve bununla her zaman gurur duyduğunu söyledi. Kayalar,  " Benim dönemimde 11 bin Yozgatlıyı çeşitli yerlerde işe aldırdım. Bununla gurur duyuyorum. Şunu da belirteyim ki bu işe aldırdığım insanlardan 11 kişinin ismini bilmem. Ancak bildiğim tek bir şey var; işe aldırdığım 11 bin kişinin ismi Yozgat'tı; Yozgatlıydı" ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2019, 11:07
YORUM EKLE