Çamlık Ankara'ya Anlamlı Ziyaret

Yaklaşık 2 ay önce yayın hayatına başlayan Çamlık Ankara, Başkent’te yaşayan Yozgatlılar’dan yoğun ilgi ve destek görüyor.

Çamlık Ankara'ya Anlamlı Ziyaret

Yaklaşık 2 ay önce yayın hayatına başlayan Çamlık Ankara, Başkent’te yaşayan Yozgatlılar’dan yoğun ilgi ve destek görüyor. Kısa sürede geniş kitlelerde heyecan uyandıran Çamlık Ankara, Yozgatlılar’ı birleştiren, birleştirirken tüm dünyaya anlatan bir yayın organı olma yolunda Bozok Yaylası’nın yiğit evlatlarının gönlünde yer buldu.

Ankara Yozgatlı Dernekler Federasyonu Başkan Vekili Ali Rıza Altan, Sincan Yozgatlılar Derneği Başkanı Haydar Duran, Başkan Yardımcısı Beyler Anaç ve Yozgatlı Dernekler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Tuncay Başer, Çamlık Ankara’nın Kızılay’da bulunan bürosunda ziyaret etti.

SAMİMİ ZİYARET GÖNÜL DOLUSU DESTEK

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretin ev sahipliğini Çamlık Medya Genel Yayın Yönetmeni Tarık Yılmaz yaptı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tarık Yılmaz, her zaman Yozgat'ı ve Yozgatlılar’ı birleştiren basın yayın organı olacaklarını söyledi.

ALTAN: GÜZEL MEMLEKETİMİN ÇAMLIK TV’Sİ HOŞGELMİŞ

Ankara Yozgatlı Dernekler Federasyonu Genel Başkan Vekili Ali Rıza Altan, burada yaptığı açıklamada: “Güzel memleketimin Çamlık TV’sine öncelikle hoş geldiniz diyorum. Emeğinize sağlık. Güzel şeyler olacağını düşünüyoruz” dedi.

Her zaman Çamlık Medya’nın yanında ve destekçisi olduklarını vurgulayan Altan, şunları kaydetti; “Yozgatlı Dernekler Federasyonu olarak da elimizden gelen maddi ve manevi arkanızda olduğumuzu bilin. Başarılar diliyorum. Rahmeti rahmana kavuşan değerli kardeşimden öte Ali Bozdağ’ı burada anmadan geçemeyeceğim. Ona da inşallah mahşer de buluşuruz diyorum. Teşekkür ediyorum.”

DURAN: “ANKARA’DA YOZGAT’IN SESİ OLACAK”

Sincan Yozgatlılar Derneği Başkanı Haydar Duran da Çamlık Medya’nın Ankara’da Yozgat’ın sesi olacağını ifade etti.

Duran; “Hoş geldiniz. Tabi ki biz geç kaldık ama bugün sizleri ziyarete geldik. Bundan da gurur duyuyoruz. Çünkü artık Yozgatlının bir sesi var Ankara’da. Sincan Yozgatlılar Derneği başkanıyım. Her türlü konuda bizlerde sizlerin yanınızda olacağız. Teşekkür ederim” diye konuştu.

ANAÇ: “HER ZAMAN ARKANDAYIZ

Sincan Yozgatlılar Derneği Başkan Yardımcısı Beyler Anaç ise; “Öncelikle Ankara’mıza Çamlık TV’yi getirdiğiniz için sizlere teşekkür ediyoruz. Her zaman arkandayız. Bir hemşehriniz olarak. Ankara’ya güzel bir hava getirdiniz. İşte Çamlık TV burada, Yozgat burada, hemşerilerimiz burada, bizlerde buradayız. Her zaman yanınızdayız. Teşekkür ederim” dedi.

BAŞER: “SANKİ MEMLEKET HAVASI ALDIK”

Ankara'nın başarılı serbest muhasebeci ve mali müşavirlerinden Yozgatlı Dernekler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Tuncer Başer de duygularını şu sözlerle dile getirdi:

“Tarık Bey buraya gelince sanki memleket havası aldık. Çamlık, bizim için çok özel. Sizlere başarılar diliyorum. Biliyorsunuz her şey sosyal medya ve normal medya üzerinden. Bizlerin sesi olacağınız için sizlere çok teşekkür ederiz.”

ANLAMLI HEDİYE

Ziyarette heyet, Çamlık Medya Genel Yayın Yönetmeni Tarık Yılmaz’a Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye etti. Ziyaret Çamlık TV stüdyosunda çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Haberegemen.com

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2022, 09:34

Sarıgöz Tasarım Ofisi

YORUM EKLE