Duykon ve Bursa Federasyonumuz'dan Aşure İkramı !.

Dünya Yozgatlılar Konfederasyonu ve Bursa Yozgatlı Dernekler Federasyonu Genel Başkanı olarak Dernek Başkanlarımız ve yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte Bursa Ulu Camii meydaninda 3000 vatandaşımıza #Aşure dagitimini gerçekleştirdik.

Duykon ve Bursa Federasyonumuz'dan Aşure İkramı !.

Dünya Yozgatlılar Konfederasyonu ve Bursa Yozgatlı Dernekler Federasyonu Genel Başkanı olarak Dernek Başkanlarımız ve yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte Bursa Ulu Camii meydaninda 3000 vatandaşımıza #Aşure dağıtımını gerçekleştirdik.

Muharrem bizim inancımızda kutsal bir aydır. Aynı zamanda acıların ayıdır...

Hazreti Adem’in yeryüzüne indiği, Hazreti Nuh’un denizden karaya çıktığı ve Hazreti Hüseyin’in Kerbela’da şehit edildiği gündür...

Bu vesileyle tabi ki Muharrem ayının birlik ve beraberliğe vesile olmasını diliyoruz. Özellikle salgının insanlık üzerinden kalkmasını bu mübarek ayda Allah’tan diliyoruz.

Başta Hz. Hüseyin olmak üzere bugüne kadar vatanı için toprağımız ve huzurumuz icin şehit olan insanlarımızı minnetle anıyoruz.

Ayrıca bu kutsal günde katılımlarıyla bizleri onurlandıran Ak Parti Bursa Milletvekili Sn. Ahmet Kılıç,  Ak Parti İl Başkan yardımcısı hemşehrimiz Sn.Osman Şahin,  Ak Parti Bursa İl Yönetim Kurulu üyesi      Sn. Adnan Kurtuluş, CHP il Başkan Yardımcısı Sn.Orhan Aslan, MHP Osmangazi İlçe Bşk Yardımcısı Sn.Kenan Tatar, Sn. Metin Aldemir ve kardeşim Sn.Selçuk Baran’a, Bursa bürokrasisinden değerli hemşehrilerimize teşekkür ederiz....

Allah Kabul etsin.

Serhat  BARAN

DUYKON ve BUYODEF

Genel Başkanı

Haber: YDF.

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2021, 01:38
YORUM EKLE