Federasyon Yönetimi Olarak, Cengiz Keskin'i Ziyaret !.

Ankara Yozgatlı Dernekler Federasyonu Genel Başkan Ahmet KOÇ ve Yönetimi Olarak, Mamak Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürü Yozgatlı Hemşehrimiz Cengiz KESKİN'i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Yozgatlı Dernekler Federasyonu Olarak, Genel de ve Yerel de Tüm Yozgatlı Bürokratlarımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz. Genel Başkan Ahmet KOÇ, Müdürümüz Cengiz KESKİN'i tebrik ederek, " Biz nerde bir Yozgatlı varsa onu her zaman el üstünde tutarız, biz federasyon olark bunu yaptık ve bundan sonrada yapmağa devam edeceğiz, Yozgatlı hemşehrilerimizin de bu konu da federasyonumuz'a yardımcı olmalarını istirham ediyoruz, çünkü biz Ankara'da Yozgatlıların gözü ve kulağı gibiyiz." dedi. Gençlik ve Spor Müdürü Cengiz KESKİN'de, Ben de her zaman Yozgatlı hemşehrilerimin emrinde olacağım, üzerimize düşen bir görev olursa yapmağa amadeyim." dedi. Karşılıklı sohbetlerle görüşme sona erdi.

Federasyon Yönetimi Olarak, Cengiz Keskin'i Ziyaret !.

Ankara Yozgatlı Dernekler Federasyonu Genel Başkan Ahmet KOÇ ve Yönetimi Olarak, Mamak Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürü  Yozgatlı Hemşehrimiz  Cengiz KESKİN'i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler. 
Yozgatlı Dernekler Federasyonu Olarak, Genel de ve Yerel de Tüm Yozgatlı Bürokratlarımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz. Genel Başkan Ahmet KOÇ, Müdürümüz Cengiz KESKİN'i tebrik ederek, " Biz nerde bir Yozgatlı varsa onu her zaman el üstünde tutarız, biz federasyon olark bunu yaptık ve bundan sonrada yapmağa devam edeceğiz, Yozgatlı hemşehrilerimizin de bu konu da federasyonumuz'a yardımcı olmalarını istirham ediyoruz, çünkü biz Ankara'da Yozgatlıların gözü ve kulağı gibiyiz." dedi. Gençlik ve Spor Müdürü Cengiz KESKİN'de, Ben de her zaman Yozgatlı hemşehrilerimin emrind olacağım, üzerimize düşen bir görev olursa yapmağa amadeyim." dedi. Karşılıklı sohbetlerle görüşme sona erdi.

Haber : YDF.

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2021, 12:29
YORUM EKLE