Federasyon Yönetimi Olarak Mamak Tapu Müdürlüğü Ziyaretimiz !..

Ankara Yozgatlı Dernekler Federasyonu Olarak Yozgatlı Bürokratlarımızı ziyarete devam ediyoruz. Federasyon Genel Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mamak Tapu Müdürlüğü'nü ziyaret ederek, Tapu Müdür Yardımcısı olan Yozgatlı Hemşehrilerimiz, Mahmut AKBULUT, Selim GÖREN Ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Federasyon Yönetimi Olarak Mamak Tapu Müdürlüğü Ziyaretimiz !..

Ankara Yozgatlı Dernekler Federasyonu Olarak Yozgatlı Bürokratlarımızı ziyarete devam ediyoruz.  Federasyon Genel Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mamak Tapu Müdürlüğü'nü ziyaret ederek, Tapu Müdür Yardımcısı olan Yozgatlı Hemşehrilerimiz, Mahmut AKBULUT, Selim GÖREN Ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Federasyon Genel Başkanımız Ahmet KOÇ," Biz Federasyon olarak bütün Yozgatlı Bürokratlarımızı ziyarete devam ediyoruz, Bürokratlarımızın yalnız olmadıklarını, her zaman Ankara Yozgatlı Dernekler Federasyonu olarak, hemşehrilerimizin hizmetinde olduk, bundan sonra da olacağız, Değerli hemşehrilerim, Yozgatlı Dernekler Federasyonu 2003 Yılı'nda kurulmuş Türkiye'nin ilk Federasyonu ve bünyesinde 122 üye dernek ile üye olmayı bekleyen 20 dernekle kurumsal bir Sivil Toplum Kuruluşudur. Ankara Mamak Şafaktepe Parkı için de iki katlı bir binada 2006 Yılı'ndan beri hizmet vermektedir. Kış günleri derneklerimizin Arabaşı geçeleri, yemekler, düğün ve kına geceleri ile asker geceleri düzenlenmektedir. Dışarı göre hemşehrilerimize cüzi bir ücret mukabilinde veriyoruz, hemşehrilerimizde bu konu da son derece menmunlar." dedi. Mamak Tapu Müdür Yardımcıları Mahmut AKBULUT ve Selim GÖREN'de Genel Başkanın bu açıklaması için teşekkür ederek, " Bizde üzerimize düşen bir şeyler olursa her zaman Yozgatlı hemşehrilerimizin hizmetindeyiz." dediler.

Haber : YDF.

YORUM EKLE