Federasyon Yönetimi Yelten Köyü Etkinliği'ne Katılım Sağladı !.

Yozgat Kadışehri Yelten Köyü Derneği tarafından KahramanKazan ilçe Piknik alanında düzenlenen etkinliğe Federasyon Genel Başkanı Ahmet KOÇ, Genel Sekreter Ali Rıza ALTAN, Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet BULUT, Teşkilat Birim Başkanı İlhami UYAN, Yenimahalle Bölge Başkanı Ramazan İLER, Başkan Vekilleri, Hikmet SELVİ ve Mustafa SOLMAZ Katılım sağladılar.

Federasyon Yönetimi Yelten Köyü Etkinliği'ne Katılım Sağladı !.

Yozgat Kadışehri Yelten Köyü Derneği tarafından  KahramanKazan ilçe Piknik alanında düzenlenen etkinliğe Federasyon Genel Başkanı Ahmet KOÇ, Genel Sekreter Ali Rıza ALTAN, Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet BULUT, Teşkilat Birim Başkanı İlhami UYAN, Yenimahalle Bölge Başkanı Ramazan İLER, Başkan Vekilleri, Hikmet SELVİ ve Mustafa SOLMAZ Katılım sağladılar.

Yelten Köyü Derneği Pikniği KahramanKazan İlçe Belediyesi Piknik alanında gerçekleşti. Yelten Köyü Dernek Başkanı Beyler ANAÇ, "Federasyon Başkanımızın ve yönetimin pikniğimize nazik katılımlarından dolayı şükranlarımı sunuyorum, işte Yozgatlı'nın birlik ve beraberliği dedi. Genel Başkan Ahmet KOÇ'da Dernek Başkanı Beyler ANAÇ ve Yönetime teşekkür ederek, " Biz bütün derneklerimizin etkinliklerine her zaman katılım sağlıyor, hep yanların da olmamızı kendimize görev biliyoruz." dedi. Ayrıca Yelten Köyü Etkinliği'ne KahramanKazan Belediye Başkanı Serhat OĞUZ ve Belediye Meclis Üyeleri ile KahramanKazan Yozgatlılar Derneği Başkanı Faruk AKDENİZ'de katılım sağladılar.

Haber: YDF.

Ali Rıza Altan

YORUM EKLE