Genel Başkan Ahmet Koç'tan Teşekkür Mesajı !...

Genel Başkan Ahmet Koç'tan Teşekkür Mesajı !...

                                     ANKARA YOZGATLI DERNEKLER FEDERASYONU 

                    8.OLAĞAN GENEL KURUL SONRASI GENEL BAŞKAN'IN TEŞEKKÜR MESAJI ;

       Federasyonumuzun 8. Olağan Genel Kurul Toplantısı 19.06.2021 tarihinde Saat. 13.00.de Federasyonumuz Genel  Merkez Binası Bahçesi'nde gerçekleştirilmiştir.

         Pandemi, mesai çalışma saati, Düğün, Nişan, Nikah merasimlerinin yoğun olduğu Cumartesi günü 325 delegemizin oy kullandığı büyük katılımlı bir Genel Kurul toplantısı  sonucunda şahsıma göstermiş oldukları güven ve teveccüh ile yeniden Genel Başkanlığa laik görmelerinden dolayı teşekkür ederim.

          Başta Dernek Başkanlarımıza ve  Delegelerimize teşekkürü bir borç biliyor, Herzaman olduğu gibi, bu günde büyük bir özveri,fedakarlık,sorumluluk bilinci ile  Ankara Yozgatlı Dernekler Federasyonu Ailesi olarak kendilerini ispat etmişlerdir.

         Yozgatlı Dernek Federasyonu kuruluşu olan 2003 yılından bugüne kadar kurumsal kimliğini korumuş hemşehrilerine güven, istikrar , birlik ve beraberliğin saygı ve sevginin yaşandığı bir ortam hazırlamıştır.

       Artık tüm Yozgatlılar olarak birlik olup ortak bir hedefe kilitlenmeye ve o hedefe ulaşmak için çalışmaya hazırız. İnanın biz bunu başardık. İnanıyorum ki önümüzdeki dönem, bu birliğin ve çabaların meyvelerini toplama dönemi olacaktır.

      Bizler son derece yapıcı bir yaklaşım ve bakış açısına sahibiz. Herkese ve bütün Yozgatlı Hemşehrilerimize kapımız açıktır. Bize bir adım gelene,  biz on adım yaklaşmaya, elini bize uzatana  kucağımızı açmaya hazırız.

      Ayrıca yeni seçilen, Federasyon  Yönetim Kurulu üyeleri'ne, Denetim, Disiplin Kurulu Üyelerine ve Dünya Yozgatlılar Konferedasyonu Üst Kurul Delegesi seçilen,Delegelerimize şükranlarımı sunuyor, Bir ayrıcada, Mevcut Yönetim Kurulu olarak Federasyonumuzu 8.Olağan Genel Kurula hazırlayan, Teşkilat Başkanlığı, Genel Sekreterlik ve çalışan sekreterimize en samimi duygularımla teşekkürü bir borç bilirim. Sağolsunlar biz Ankara Yozgatlı Dernekler Federasyonu olarak bir Aileyiz...

      Bu duygu ve temennilerle hepinize  bir kez daha teşekkürlerimi iletir sağlıklı ve mutlu günler dilerim. Allah’a emanet olunuz...

       Ahmet KOÇ

       Federasyon Genel Başkanı 

     

        

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2021, 23:05

Ali Rıza Altan

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet caliskan
Mehmet caliskan - 1 yıl Önce

Yozgat ve tum yazgatliya hayirli olsun

Ahmet uslu
Ahmet uslu - 1 yıl Önce

Sayın başkan sizi ve tüm yönetim kurulu üyelerini tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim.

Şenel Şahinkaya
Şenel Şahinkaya - 1 yıl Önce

hayırlı olsun Allah muvaffak etsin. Zordur sivil toplum örgütünü ayakta tutmak. Siz bu işi özveriyle yapıyorsunuz. Allah yar ve yardımcınız olsun

H.Mejmet AKAYHH
H.Mejmet AKAYHH - 1 yıl Önce

Hayırlı olsun,başarılar dilerim

Alemdar Açıkgöz
Alemdar Açıkgöz - 1 yıl Önce

Hayırlı olsun Ahmet Başkanım
Allah’tan başarının devamını dilerim