Kadın Kollarından 8 Mart Kadınlar Günü Etkinliği

Yozgatlı Dernekler Federasyonu Kadın Kolları tarafından düzenlene 8 Mart Kadınlar Günü etkinliğine ilgi büyük oldu.

Kadın Kollarından 8 Mart Kadınlar Günü Etkinliği

Yozgatlı Dernekler Federasyonu Kadın Kolları tarafından düzenlene 8 Mart Kadınlar Günü etkinliğine ilgi büyük oldu.
Yozgatlı Dernekler Federasyonu Kadın Kolları Başkanı Gülümser Gürsu'nun ev sahipliğinde düzenlenen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinliğine Yozgatlı Kadınlar geniş katılım sağladı. Canlı müzik eşliğinde eğlenen Yozgatlı Kadınlar geride güzel anılar bıraktı.

"KADIN OLMAKTAN GURUR DUYUYORUZ"

Yozgatlı Dernekler Federasyonu Kadın Kolları Başkanı Gülümser Duru " Kadınlar hayatın her anına dokunan, dokunduğu her anı güzelleştiren varlıklardır. Kadın olmaktan gurur duyuyoruz, kadınların sorunları dile getirmekten geri durmayacağımızı belirtmek istiyorum. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesi ile düzenlediğimzi etkinliğimize katılan tüm kadınlarımıza teşekkür ediyoruz." şeklinde konuştu.

"YOZGATLI DERNEKLER FEDERASYONU KADINA HER ZAMAN ÖNEM VERMİŞTİR"

8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebeti ile düzenlenen etkinliğe bir mesaj göndere Yozgatlı Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Koç "Yozgatlı Dernekler Federasyonu kadına her zaman önem vermiştir. Kadının önemini her fırsatta ve her zeminde vurguluyoruz ve bu konuya dikkat çekmeye devam edeceğiz. Yozgatlı Kadınlarımızı böyle önemli ve anlamlı bir günde bir araya getiren Kadın Kollarımıza teşekkür ediyoruz. Gözümüzün nuru, Başımızın Tacı Kadınlarımızı 8 Mart’a sığdırmak mümkün değil Ancak kadınlara hak ettikleri değerin önemin verilmesi sadece tek bir güne indirgenemez Bir kez daha tüm kadınlarımızın  Dünya Kadınlar Gününü kutlarım" ifadelerini kullandı.

8 MART KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİNDEN KARELER;

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2022, 07:22

Sarıgöz Tasarım Ofisi

YORUM EKLE