Oktay devreye girdi, mağduriyetler giderildi

Oktay devreye girdi, mağduriyetler giderildi

Oktay, AK Parti Kadışehri İlçe Başkanı Hakan Özübek, Kadışehri Belediye Başkanı İrfan Akın köy muhtarı Şahin İbiş ve köylülerle projenin son durumunu görüşmüştü. Fuat OktayKabalı köyündeki Deveci Havzası Meyvecilik Entegrasyon Projesinin Tarım Orman Bakanlığında örnek bir proje olarak gösterildiğini söylemiş, projenin diğer köylerde de yapılması için uğraş verdiklerini ifade ederek, "Burada sorunlar varsa bu sorunları çözerek yapmakta da fayda var. Bu projenin hem hayatta kalması ve geliştirilerek sürdürülmesi önemli. Her şeyden önemlisi sizin kazanıyor olmasıdır" ifadelerini kullanmıştı. 

Köylülerin alacakları ile ilgili yaşadıkları sorunlar hakkında bilgisi olduğunu belirten Oktay, gerekli girişimlerde bulunduğu ve problemlerin çözüme kavuşturulduğu müjdesini vermişti. Oktay'ın müjde vermesnin ardından çiftçilerin ödemelerinin bugün yapıldığı kaydedildi. Konuya ilişkin açıklama yapan Oktay, "Dün telefon ile görüştüğümüz Yozgat Kabalı köyündeki, Deveci Havzası Meyvecilik Entegrasyon Projesi kapsamında hak sahibi vatandaşlarımızın ödemeleri yapılmıştır. Kendilerine hayırlı olsun" ifadelerine yer verdi. 

//www.yozgatcamlik.com/gundem/cumhurbaskani-yardimcisi-fuat-oktay-devreye-girdi-ciftcinin-magduriyeti-h185344.html?fbclid=IwAR2eNHZKrVA_NlVZyz017MC9821irJmift7ChhR3SAtiCmAI8C6YlkoeisQ

YORUM EKLE