TEDAŞ Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı’na atanan Adnan Baloğlu'na Yozgat Desteği

TEDAŞ Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı’na atanan hemşerimiz Adnan Baloğlu’nu hemşerileri de yalnız bırakmıyor. Yozgatlı Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Koç, DUYKON Genel Başkanı Durak Turan Düz ve Federasyon üyeleri Baloğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

TEDAŞ Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı’na atanan Adnan Baloğlu'na Yozgat Desteği

TEDAŞ Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı’na atanan hemşerimiz Adnan Baloğlu’nu hemşerileri de yalnız bırakmıyor. Yozgatlı Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Ahmet KoçDUYKON Genel Başkanı Durak Turan Düz ve Federasyon üyeleri Baloğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ADNAN BALOĞLU KİMDİR?

1968 Yılında Kırşehir'de dünyaya gelen Adnan Baloğlu, Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Tarih Coğrafya Fakültesi ve İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi- Fen Edebiyat Fakültesi'nden mezun oldu.

1994 Yılında Ankara Büyükşehir Belediyesi şirketlerinden Metropol İmar A.Ş'de Satın Alma Müdürü olarak göreve başlayan Baloğlu, 1997 yılına kadar bu görevini sürdürdü. Adnan Baloğlu, 1997-2001 yılları arasında Millî Eğitim Bakanlığı'nda öğretmen olarak görev yaptı.

2001-2009 Yılları arasında Mamak Belediyesi'nde Kültür ve Sosyal İşler Müdürü olarak görev yapan Baloğlu, 2001 yılında Keçiören Belediyesi'nde Kültür ve Sosyal İşler Müdürü olarak göreve başladı. Baloğlu, 2021 yılına kadar Keçiören Belediyesi'nde Temizlik İşleri Müdürü, Danışman ve Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

2021 Yılında TEDAŞ Genel Müdürlüğü'nde göreve başlayan Baloğlu, TEDAŞ Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı görevine atandı.

Sarıgöz Tasarım Ofisi

YORUM EKLE