Üye Derneklerimiz ; Akdağmadeni Gökdere Köyü Derneği

Yozgat Akdağmadeni Gökdere Köyü Derneği Kurucu Başkan Hüseyin Aydın tarafından 2006 Yılı'nda kurulmuştur. Şu anki mevcut başkan Latif Erdoğan'dır. Kurucu Başkan Hüseyin Aydın'dan sonra sıra ile, Muttalip Aydın, Latif Erdoğan, Fahrettin Erdoğan ve Latif Erdoğan. Dernekler birer sivil toplum kuruluşlarıdır. Her zaman hareketle dernekler siyaset üstüdür.

Üye Derneklerimiz ; Akdağmadeni Gökdere Köyü Derneği

Yozgat Akdağmadeni Gökdere Köyü Derneği Kurucu Başkan Hüseyin Aydın tarafından 2006 Yılı'nda kurulmuştur. Şu anki mevcut başkan Latif Erdoğan'dır. Kurucu Başkan Hüseyin Aydın'dan sonra sıra ile, Muttalip Aydın, Latif Erdoğan, Fahrettin Erdoğan ve Latif Erdoğan. Dernekler birer sivil toplum kuruluşlarıdır. Her zaman hareketle dernekler siyaset üstüdür. " Başkan Latif Erdoğan Derneğimizin amacı köylülerimizin birlik beraberliğini sağlamak, iyi günde kötü günde bir ve beraber olmak, sosyal kültürel, sosyal yardımlaşmayı ve dayanışmayı ön planda tutarak, daha çok etkinlikler yaparak tabana inerek, sosyal aktiviteyi hızlandırarak, genç nesillere sıla-i rahimi unutturmamak için daha çok proğramlarla bir araya gelmek, bir olmayı, diri olmayı ve biz olmayı sağlayarak, derneğimizi her platformda dile getirerek sosyal yaşantının bir kavramı olan birlikte yaşantının ve toplumsal örneğidir." dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2021, 16:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
İshak Erbek
İshak Erbek - 2 yıl Önce

Kuruluşundan bu yana emeği geçen herkese teşekkürler ederim 15 yıldır fedakarlıklar ile bu güne gelen derneğimizin bundan sonrada daha güzel işler yapacağına eminim başta dernek başkanı Latif Erdoğan olmak üzere tüm üyelere canı gönülden tesekkur ederim.

Eyüp Aydın
Eyüp Aydın - 2 yıl Önce

Yeni Başkanımız Latif Erdoğan ve ekibine başarılar dilerim

Bekir eranıl
Bekir eranıl - 2 yıl Önce

Yozgat lı dernekler federesyanu başkanı ve yöneticilerinin derneğimiz başkanı sayın latif erdağana yapmış oldukları ziyaret ve köyümüz derneğine verdikleri destekten dolayı teşekkür ederiz kurucu başkanımız merhum Hüseyin Aydın beye Allahdan rahmet dileriz ruhu şad olsun

Arif Erdoğan
Arif Erdoğan - 2 yıl Önce

Sevgili ve çok değerli köylülerim birliğiniz daim olsun İNŞALLAH