Üye Derneklerimiz ; Sorgun Temrezli Köyü Derneği

Yozgat Sorgun Temrezli Köyü Derneği Kurucu Başkan Ali Rıza Altan tarafından 2013 Yılı'nda kurulmuştur. Şu an ki mevcut Başkan halen Ali Rıza Altan görevini sürdürmektedir. 2013 Yılı'nda Kurucular şu isimlerden oluşmuştu. Ali Rıza Altan, Necati Alan, Rahmetli Nihat Aydın, Haydar Gençoğlu, Kenan İnan, Satılmış Soysal ve Mustafa Özbek. Burada Değerli Kurucu Başkanlardan Rahmetli Nihat Aydın'ı saygı, sevgi ve hürmetle yad ediyoruz, nur içinde yatsın. Dernekler birer sivil toplum kuruluşlarıdır. Her zaman hareketle dernekler siyaset üstüdür.

Üye Derneklerimiz ; Sorgun Temrezli Köyü Derneği

Yozgat Sorgun Temrezli Köyü Derneği Kurucu Başkan Ali Rıza Altan tarafından 2013 Yılı'nda kurulmuştur. Şu an ki mevcut Başkan  halen Ali Rıza Altan görevini sürdürmektedir. 2013 Yılı'nda Kurucular şu isimlerden oluşmuştu. Ali Rıza Altan, Necati Alan, Rahmetli Nihat Aydın, Haydar Gençoğlu, Kenan İnan, Satılmış Soysal ve Mustafa Özbek. Burada Değerli Kurucu Başkanlardan Rahmetli Nihat Aydın'ı saygı, sevgi ve hürmetle yad ediyoruz, nur içinde yatsın. Dernekler birer sivil toplum kuruluşlarıdır. Her zaman hareketle dernekler siyaset üstüdür. " Başkan Ali Rıza Altan, Derneğimizin amacı, köylülerimizin birlik ve beraberliğini tesis etmek, sosyal kültürel, sosyal yardımlaşma ve dayanışmaya önem vererek bu hareketi tabana yaymak, iyi günde kötü günde bir ve beraber olmak, genç nesillere sıla-i rahimi unutturmamak için kalıcı etkinliklerle destek vermek, sıla ile gurbet arasında ki köprüyü sağlam dayanaklarla muhafaza ederek, bir olmayı, diri olmayı ve biz olmayı temin ederek, derneğimizi her platformda ön planda tutarak birlikteliği sağlayarak, sosyal ve kültürel etkinliklere daha çok ağırlık vererek, dernek yönetimi olarak vazgeçilmelerimizdir." dedi.

Mevcut Dernek Yönetimi Asil Üyeleri.

1. Ali Rıza Altan . Başkan

2. Necati Alan . Başkan Yardımcısı

3. Kadir Öztekin . Sekreter

4. Hüseyin Yaşar . Sayman

5. Mustafa Özbek . Asil Üye

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fuat Ilbay
Fuat Ilbay - 2 yıl Önce

SAYGI Değer Can Hemşerim Derneginizin Başarılarını Dile Ve Sizleri Kutluyorum Başarılar Diliyorum Tebrikler Yolunuz DAİMA Açık Olsun

Yusuf  Şanlı
Yusuf Şanlı - 2 yıl Önce

HAYIRLI OLSUN. BAŞARILAR DILERIM.