Yiğit Alp yardım bekliyor

Yiğit Alp yardım bekliyor

Şefaatlili hemşerimiz Emre Avşar, SMA hastası oğlu Yiğit Alp için destek bekliyor. Şefaatli Belediye Başkanı Müjdat Karaca da minik Yiğit Alp için başlatılan kampanyaya destek oldu. Karaca, yaptığı paylaşımda, “ İlçemiz Paşaköy nüfusuna kayıtlı olup, İzmir'de ikamet eden hemşehrimiz Emre Avşar'ın evladı Yiğit Alp SMA hastasıdır. Kıymetli evladımızı tedavisi için gerekli yasal izinleri alarak, ailesi tarafından başlatılan bağış kampanyasına desteklerinizi bekleriz. Az çok demeden, elimizden geldiği kadar lütfen destek olalım” ifadelerine yer verdi.

Baba Emre Avşar, oğlu Yiğit Alp’in SMA tip1 hastası olduğunu ve bir devlet memuru olarak bu yükün altından kalkamadığını söyledi. Başlattıkları bağış kampanyası ile destek isteyen Avşar, “Evladımın gözümün önünde her gün erimesine dayanamıyorum. Evladım konuşamıyor, nefes dahi olamıyor. Vicdan sahibi herkesten az çok demeden bu süreçte bize destek olmalarını bekliyorum. Yiğit Alp’i hep birlikte yaşatalım” şeklinde konuştu.

//www.yozgatcamlik.com/gundem/yigit-alp-yardim-bekliyor-h332199.html?fbclid=IwAR1QIsroa8QLLbZRnt-B_Vd7NTpbNO-TQaqsOfVowNnq28qdH08JV5RljWo

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2020, 11:29
YORUM EKLE