Yozgat Valisi ve Yozgat Belediye Başkanı'na Federasyon'dan Sevgi Seli

Yozgat Valisi Sayın Ziya Polat ve Yozgat Belediye Başkanı Sayın Celal Köse, Yozgatlı Dernekler Federasyonu'nun ev sahipliğinde Hemşehri Dernekleri Başkanları ile Ankara’da İstişare ve Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirdi.

Yozgat Valisi ve Yozgat Belediye Başkanı'na Federasyon'dan Sevgi Seli

Yozgat Valisi Sayın Ziya Polat ve Yozgat Belediye Başkanı Sayın Celal Köse, Yozgatlı Dernekler Federasyonu'nun ev sahipliğinde Hemşehri Dernekleri Başkanları ile Ankara’da İstişare ve Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirdi. Büyük bir sevgi atmosferi içerisinde gerçekleşen toplantının açılış  konuşmasını yapan Genel Başkan Ahmet Koç kamu STK işbirliğine dikkat çekerek Yozgat için acil önemli olan yatırımların yapılmasına dikkat çekti. Yozgat Belediye  Başkanı Celal Köse,toplantıda proje ve hizmetlerle ilgili sunum yaparak şu sekilde konuştu; “Yozgatlı Dernekler Federasyonumuzun  ev sahipliğinde Valimiz Sayın Ziya Polat’la birlikte, Hemşehri Derneklerimizin Değerli Başkanlarıyla bir araya geldik. İstişare ve Değerlendirme Toplantımızda kıymetli hemşehrilerimize çalışmalarımızı anlatarak, önemli fikirlerini dinledik. Ankara’da yaşayan memleket aşkıyla toplantımıza iştirak eden Hemşehrilerimize, Genel Başkanımıza, Yönetimine, Dernek Başkanlarımıza şahsım ve şehrim adına teşekkür ediyor, gurbette bulunan tüm Yozgatlı hemşehrilerimize saygı ve muhabbetlerimi iletiyorum.” dedi.,

Daha sonra kürsüye gelen Yozgat Valisi Ziya Polat, Yozgatlının vatanına, bayrağına her zaman sadık olduğunu belirterek "Bu topraklardan hain çıkmaz , bu topraklardan vatanına bayrağına aşık yiğitler çıkar." diyerek birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekti. Toplantının moderatörlüğünü yapan Fedarasyon  Genel Başkan Yardımcısı Ali Bozdağ serbest kürsü yaparak dernek başkanları yozgat valimize ve yozgat belediye başkanımıza taleplerini iletme imkanı buldu.

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2021, 19:03

Sarıgöz Tasarım Ofisi

YORUM EKLE