Yozgat YDF'den Çamlık TV Ankara Bürosuna Ziyaret

Yaklaşık 3 ay önce Başkent Ankara’da yayın hayatına başlayan Çamlık Medya stüdyoları Yozgatlı hemşerileri ile dolup taşmaya devam ediyor. Yozgatlıların büyük destek olduğu ve Ankara’da yer almasını anlamlı bulduğu Çamlık Medya’nın bu seferki konukları Yozgatlı STK’lar oldu. Çamlık Gazetesi Yazıişleri Müdürü Tarık Yılmaz’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyaretlerde birlik beraberlik mesajı verildi, Yozgat ve Yozgatlılık ön planda yer aldı.

Yozgat YDF'den Çamlık TV Ankara Bürosuna Ziyaret

Yaklaşık 3 ay önce Başkent Ankara’da yayın hayatına başlayan Çamlık Medya stüdyoları Yozgatlı hemşerileri ile dolup taşmaya devam ediyor. Yozgatlıların büyük destek olduğu ve Ankara’da yer almasını anlamlı bulduğu Çamlık Medya’nın bu seferki konukları Yozgatlı STK’lar oldu. Çamlık Gazetesi Yazıişleri Müdürü Tarık Yılmaz’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyaretlerde birlik beraberlik mesajı verildi, Yozgat ve Yozgatlılık ön planda yer aldı.

SESİMİZİ DUYURACAK 

Yozgatlı Dernekler Federasyonu Başkanı Ahmet Koç:  Çamlık TV’nin Ankara’da açmış olduğu bürosu ve Ankara’da ki tüm Yozgatlıları ve orta Anadolu’daki insanı kapsayacak bu TV kanalının hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Başta genel yayın yönetmeni olan Tarık Yılmaz’ı da kutluyorum.  O’nun ekibini de kutluyorum. Biz Ankara’da özlediğimiz, aradığımız ihtiyaç duyduğumuzda sesimizi duyurabilecek, varlığımızı ortaya koyabilecek Çamlık TV’nin Ankara’da büro kurmasından çok memnun oldum. 

HEP YANIMIZDA 

DUYKON Genel Başkanı Durak Turan Düz: Yozgat Çamlık Gazetesi ve televizyonunun Ankara bürosu hayırlı uğurlu olsun. Tarık Bey ile belediye başkanı iken yayla şenlikleri programıma geldi. Yapmış olduğum hizmetleri yazdı. Her gördüğümde de güleç ve samimi duygularını ifade eden bir kardeşimiz. Çağırdığımız her faaliyette yanımızda. Kendisini ve ekibini kutluyorum. Çalışanlarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum. 


DAHA GÜR ÇIKACAK 

Yenifakılı Dernek başkanı Ramazan İler: Çamlık TV’nin Ankara’daki ofisini ziyarete geldik. Tarık başkanımın bizlere göstermiş olduğu ilgiye teşekkür ediyorum. Artık Ankara’da Yozgatlının sesi gür çıkacak. Hayırlı uğurlu olsun. 


HAYIRLI OLSUN 

Yaşar Deniz Uyar: Yozgat Yenifakılılar olarak Çamlık TV’nin Ankara’da olmasına her zaman destek olacağız. Onların daha da ileri işler yapacağız. Hayırlı uğurlu olsun. Yolları açık olsun.


BAŞARILAR DİLİYORUM

Yozgat Merkez Esenli Dernek Başkanı Kadir Sipahi: Aynı zamanda Yozgat Dernekler Federasyonu yönetim kurulu üyesiyim. Yozgat Çamlık TV olarak bildiğimiz Ankara’da da yayın hayatına başlayan Çamlık Gazetesi ve TV’ye hayırlı olsun ziyaretine geldik. Tarık kardeşime başta olmak üzere bütün çalışanlarına başarılar diliyorum. 

ALLAH UTANDIRMASIN 

Ekrem Kızılkaya: Çamlık TV’nin önce ülkemize sonra Ankara ve Yozgatlılarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Allah utandırmasın. Sizlere başarılar diliyorum.

DAİM OLSUN 

Yozgat Merkez Battal Köyü Dernek Başkanı Feyyaz Solmaz: Çamlık TV’ye ve Gazetesinin Ankara’daki gazetesine hayırlı uğurlu ziyaretinde bulunduk. Tarık beye ve ekibine başarılar diliyorum.

YOZGAT’IN SESİ 

Mustafa Solmaz: Yozgat Çamlık TV’nin Ankara’daki bürosuna ziyarete geldik. Çamlık TV yayın yönetimi Tarık beye ve ekibine teşekkür ediyorum. Allah yollarını açık etsin. Yozgat’ımızın sesini Ankara’da biraz daha gür duymayı cenabı Allah nasip etsin. Başarılar diliyorum. 

EVİMİZ OLDU 

Gelingüllü Dernek Başkanı Kemal Üngörmüş: Çamlık TV’ye Ankara’ya açtığı ofisinde başarılar diliyorum. Burada da bir evimiz oldu. federasyonumuz ve derneklerimiz var ama gazete de bir evimiz oldu. Başarılar diliyorum.

SONUNA KADAR YANINDAYIZ 

MuşalliKalesi Dernek Başkanı Hüdayi Akol: Çamlık TV ailesi ve genel yayın yönetmeni Tarık Yılmaz kardeşimize teşekkür ediyoruz. Ankara’da bizi Yozgat’ta gibi hissettiriyor ve devam ettiriyor. Bizde sonuna kadar arkasında ve yanında ve yöresinde olacağız. Hep beraber birlik olup bunu sağlayacağız. 

ÖNEMLİ BULUYORUM 

Yozgat Sarıkaya Çıkrıkçı Köyü Dernek Başkanı Necati Balta: Çağımızda iletişim çok önemli. Afrika’nın güneyinde olay olsa anında dünyanın her tarafına yayılıyor. Çamlık TV’nin Ankara’da büro açıp bizim ve bütün olayları topluma yayması açısından önemli görüyorum. Tarık Bey ve ekibine başarılar diliyorum.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2022, 16:45

Sarıgöz Tasarım Ofisi

YORUM EKLE