Yozgat YDF'den Sarıgöz Tasarım Ofisi'ne Ziyaret

Yozgatlı Dernekler Federasyonu Ankara'da faaliyet gösteren Sarıgöz Tasarım Ofisi'ni ziyaret etti.

Yozgat YDF'den Sarıgöz Tasarım Ofisi'ne Ziyaret

Yozgatlı Dernekler Federasyonu Ankara'da faaliyet gösteren Sarıgöz Tasarım Ofisi'ni ziyaret etti. Grafik Tasarım, Web Tasarım ve Sosyal Medya Yönetimi başta olmak üzere birçok alanda reklam ajansı olarak faaliyet gösteren ve Türkiye'nin ilk Tasarım Ofisi olma özelliğini taşıyan Sarıgöz Tasarım Ofisi Yozgatlı Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Koç'u ve Basın Ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Abdullah Doğan'ı ağırladı.

Sarıgöz Tasarım Ofisi Kurucusu Vural Egemen Sarıgöz'ün ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette Yozgatlı Dernekler Federasyonunun resmi ve kurumsal web sitesi olan yozgatydf.com ile ilgili yapılacak tasarım ve yazılım işleri ile ilgili fikir alış verişinde bulunuldu.

"TEŞEKKÜR EDİYORUZ"

Yozgatlı Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Koç " Sarıgöz Tasarım Ofisi yaptığı işi profesyonel bir şekilde yapan ve özveri ile çalışan bir markadır. Kendilerine bize sağladıkları yardımlar ve faydalar için teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.

"BAŞARILI İŞLERE İMZA ATACAĞIZ"

Yozgatlı Dernekler Federasyonu Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Abdullah Doğan ise " yaptığımız ziyaret oldukça olumlu sonuçlandı. Sarıgöz Tasarım Ofisi ile başka başarılı işlere birlikte imza atacağımıza inancımız tamdır" şeklinde konuştu.

"YOZGAT'IN YOZGATLI'NIN VE YOZGATLI DERNEKLER FEDERASYONU'NUN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Sarıgöz Tasarım Ofisi Sahibi Vural Egemen Sarıgöz " Genel Başkanımız Ahmet Bey'i ve Yozgatlı Dernekler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Bey'in ziyaretlerinden onur duyduk. Bugüne kadar Yozgatlı Dernekler Federasyonu'nun web sitesinde arka planda hizmetler verdik. Bundan sonrada tüm teknik alt yapımız ve uzman personellerimiz ile Yozgatlı'nın Yozgat'ın ve Yozgatlı Dernekler Federasyonu'nun yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2022, 13:45

Sarıgöz Tasarım Ofisi

YORUM EKLE