Yozgatlı Dernekler Federasyonu, Bakan Yardımcısı olan Op.Dr. Ertuğrul Soysal'a Hayırlı Olsun Ziyareti !.

Yozgatlı Dernekler Federasyonu Yönetimi; Olarak, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bakan Yardımcılığı görevine atanan 24.25.26. dönem Yozgat Milletvekilimiz Op.Dr.Sayın Ertuğrul SOYSAL'a Hayırlı olsun Ziyaretinde bulundu.

Yozgatlı Dernekler Federasyonu, Bakan Yardımcısı olan Op.Dr. Ertuğrul Soysal'a Hayırlı Olsun Ziyareti !.

Yozgatlı Dernekler Federasyonu Yönetimi;
Olarak, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bakan  Yardımcılığı görevine atanan 24.25.26. dönem Yozgat Milletvekilimiz
Op.Dr.Sayın Ertuğrul SOYSAL'a Hayırlı olsun Ziyaretinde bulundu. 
     Yozgatli Dernekler Federasyonu yönetimini Bakanlık toplantı salonunda ağırlayan Bakan Yardımcısı Ertuğrul Soysal ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek "Hemşehrilerimizin desteğini her zaman yanımızda hissettik. Yozgatımızın  sivil toplum kuruluşu olarak   Federasyonumuzun siz değerli yöneticilerini bir arada olmaktan son derece mutluyum. En büyük hedefimiz Cumhurbaşkanımızın vermiş olduğu görevi en guzel şekilde yerine getirerek  ülkemize, milletimize en güzel şekilde hizmet etmek istiyoruz." dedi.
Genel başkan Ahmet koç'da, "Sayın Bakanım bizleri kabul ettiğiniz için şükranlarımızı sunuyoruz, yeni göreviniz de üstün başarılar diliyor, Yozgat ve Yozgatlı için hayırlara vesile olur inşaallah temennisyle bir kez teşekkür ediyor, Cenab-ı Allah utandırmasın" dedi..

Haber: YDF.

Ali Rıza Altan

YORUM EKLE