YOZGATLI DERNEKLER FEDERASYONUNDAN 90 AİLEYE RAMAZAN KOLİSİ YARDIMI

YOZGATLI DERNEKLER FEDERASYONUNDAN 90 AİLEYE RAMAZAN KOLİSİ YARDIMI

Değerli Dernek Başkanlarım. Ankara’da yaşayan yozgatlı hemşehrilerimizle ilgili olarak; Malumunuz olduğu üzere corona virüsü salğını nedeniyle Tüm Dünya çapında olduğu gibi ülkemizde de ciddi şekilde tehdit altında olup,yaşanan bu salgın sağlığımızı tehdit ettiği gibi zar zor ayakta duran ailelerin ekonomik durumu zorlaşmaktadır. Mübarek Ramazan ayıda yaklaşıyor Dernek Başkanlarımız,iş İnsanlarımız,Hayırsever hemşehrilerimiz ZEKAT-FİTRE ve yardımlarını Federasyonumuzda toplayarak ayni yardım (Ramazan ayı yardım erzak paketi gibi) konusunda yaralarına merhem olalım düşüncesiyle Siz Değerli başkanlarım etrafınızda budenli mağdur olan kardeşlerimizin isim ve telefonlarının tesbiti ile kimlerin kaç koli olarak yardımda bulunacak derneklerimizin burada bildirmelerini istedim gerek dernek başkanları arkadaşlarım gerek iş adamları gerek hayırseverlerimiz sesimize kulak verdi ve 90 aileye ramazan kolisi yardımı yapmaya vesile olduk.

Bizleri bu hayra vesile kılan Allaha sonsuz şükürler olsun.

Yardımlar Dernek Başkanlarımızın çevresinde olan dul, yetim, engelli, yaşlı aile ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacaktır.

Bilgilerinize saygı ile sunarım.

Ahmet KOÇ

YDF Genel BaşkanI

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nihat ÜNVER
Nihat ÜNVER - 2 yıl Önce

Başta genel başkan ve emeği geçen herkestenAllah razı olsun.

Hikmet selvi
Hikmet selvi - 2 yıl Önce

Katkı sağlayanve emeği geçenlere teşekkür eder bu orgazisyona duyarsız kalan hemşerilermizi daha duyarlı olmalarını bekleriz