Yozgatlı Hayırsever İş Adamı Bilal Şahin'den"Biz Bize Yeteriz Türkiyem" kampanyasına 720 bin lira destek vereceğini açıkladı

Hayırseverliliği ile adını duyuran Sayın Şahin Yozgat'a büyük hizmetleri olmuştur. Allah kendilerinden razı olsun. Hakkı ödenmez...

Yozgatlı Hayırsever İş Adamı Bilal Şahin'den"Biz Bize Yeteriz Türkiyem" kampanyasına 720 bin lira destek vereceğini açıkladı

Yozgatlı İşadamı Bilal Şahin, "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" kampanyasına 720 bin lira destek vereceğini açıkladı.

Yozgat ve İstanbul Kraft Torba Ambalaj Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şahin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" kampanyasına fabrika personeli adına 720 bin lira katkıda bulunacağını belirtti.

Koronavirüs salgını dolayısıyla ülke genelinde marka olmuş bazı fabrikalar işçilerine ücretsiz izin verip farklı kısıtlamalara giderken Hayırsever İşadamı Bilal Şahin’in işçileri adına 720 Bin Lira destekte bulunması Yozgatlılar tarafından bir kez daha takdirle karşılandı.

koronavirüs salgını dolayısıyla pek çok işletmenin işçi çıkarma yada ücretsiz izin verme yoluna gittiğini vurgulayan Şahin, “Yozgat ve İstanbul Kraft Torba Ambalaj Grubu olarak işçilerimize ne olursa olsun kimseyi işten çıkarmayacağımızı söyledik. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" kampanyasını başlatması üzerine işçilerimiz de bu kampanyaya destek olmak için birer maaşını gönüllü olarak bağışlamak istediklerini bildirdi. İşçilerimizin bu davranışı beni çok duygulandırdı." dedi.

İşçilerin göstermiş olduğu duyarlı davranışından dolayı çok mutlu olduğunu ve duygulandığını söyleyen Şahin, "Yönetim kurulu olarak işçilerimizin bu duyarlı davranışına bir jest yaparak maaşlarından hiçbir kesinti yapmadan onlar adına 720 bin lira bağış yapma kararı aldık. İnşallah bizim bu desteğimiz diğer işadamlarımıza da örnek teşkil eder." diye konuştu.

ADINI VERDİLER

Öte yandan Yozgat Bozok Üniversitesi Eğitim, Araştırma ve Uygulama Hastanesi Hemodiyaliz Ünitesine Bilal Şahin’in adını verildi. Şahin, daha önce ünite için 4 adet diyaliz makinesi bağışında bulunmuştu.

//www.yozgatcamlik.com/gundem/is-insani-bilal-sahinden-buyuk-destek-h147039.html alıntıdır.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2020, 09:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
Leyla ugurlu
Leyla ugurlu - 2 yıl Önce

Yardim istiyorumbilal sahin beyden is istyorum evlatlarim icin