ŞAMPİYON YÜNALAN SPOR

Yozgatlı Dernekler Federasyonu olarak bu yıl 6. sını düzenlediğimiz geleneksel halı saha Arslan TAŞKIN VE İsmail ALTUNOK kupası futbol turnuvamız adına yakışır bir şekilde tamamlandı.

ŞAMPİYON YÜNALAN SPOR

Yozgatlı Dernekler Federasyonu olarak bu yıl 6. sını düzenlediğimiz geleneksel halı saha Arslan TAŞKIN VE İsmail ALTUNOK kupası futbol turnuvamız adına yakışır bir şekilde tamamlandı.
Saraykent ve Yazılıtaş arasında oynanan 3.lük müsabakasıyla başlayan turnuvamız Ünlüler müsabakasıyla devam etti. Hemşehrimiz İYİ Parti milletvekili Prof. Dr. Ayhan ALTINTAŞ, Keçiören Milli Eğitim Şube Müdürü İlhan ERANIL, Stand-up gösterileriyle tanıdığımız “Yetenek Sizsiniz Finalisti” aynı zamanda yapımcı ve yönetmen Hakan ÇANKAYA’nın oynadığı ünlüler maçı berabere tamamlandı.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının ardından Gençkazankaya ve Yünalan arasında Final maçı oynandı. Turnuvamız Ödül töreniyle tamamlandı.

Federasyon başkanımız Ahmet KOÇ beyin öncülüğünde gerçekleşen turnuvada, Mamak belediye başkanımız Murat KÖSE beyefendinin turnuvamıza verdikleri desteği unutmadık. Teşekkür Plaketini Başkan adına Mamak Belediyesi  Gençlik ve Spor Müdürü Cengiz KESKİN’e Ahmet KOÇ ve Tuncay BAŞER takdim etti.
Turnuvaya ismini verdiğimiz Arslan TAŞKIN ve İsmail ALTUNOK ağabeylerimizin ailelerine Şükran plaketini Ahmet ATİK ve Doğan YAZAR takdim ettiler.
En Centilmen takım plaketlerini Genç Eymir ve Kırlar köyümüze Mehmet BULUT, İlhami UYAR, Ali BOZDAĞ ve Yener ARSLAN takdim ettiler. 
En çok gol atan takım plaketini Kodallı köyümüze Hakan ÇANKAYA takdim ettiler.
Turnuvada 3. olan Saraykent takımına madalyalarını ve kupasını Ali Rıza ALTAN ve Mürüvvet NAZLI takdim ettiler.
Turnuvada 2. Olan Geçkazankaya takımına madalyalarını ve kupasını Sezer YOZGAT ve Mücahit ALTUNOK takdim ettiler.
Turnuvada 1. Olan Yünalan takımına madalyalarını ve kupasını Ahmet KOÇ, Durak Turan DÜZ, Kadir Sipahi, Feyyaz SOLMAZ, Kemal ÜNGÖRMÜŞ, Mustafa KARABACAK,  İbrahim ERSOY, Servet BİÇER takdim ettiler.
Kadın kolları başkanımız Gülümser GÜRSU hanımefendinin yöresel kıyafetiyle yapmış olduğu sunumda gözlerden kaçmadı.

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2022, 15:39

Sarıgöz Tasarım Ofisi

YORUM EKLE