Yozgatlı Dernekler Federasyonu'ndan Mamak Belediye Başkanı Murat Köse'ye Teşekkür Ziyareti

Yozgatlı Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Koç, Genel Başkan Yardımcısı Ali Bozdağ, Spordan Sorumlu Birim Başkan Yardımcısı Servet Biçer Mamak Belediye Başkanı Murat Köse'yi makamında ziyaret etti.

Yozgatlı Dernekler Federasyonu'ndan Mamak Belediye Başkanı Murat Köse'ye Teşekkür Ziyareti

Yozgatlı Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Koç, Genel Başkan Yardımcısı Ali Bozdağ, Spordan Sorumlu Birim Başkan Yardımcısı Servet Biçer Mamak Belediye Başkanı Murat Köse'yi  makamında ziyaret etti.

Ziyarette Genel Başkan Ahmet Koç: "Yozgatlı dernekler Federasyonunumuza her zaman destek veren, desteğini her zaman yanımızda hissettiğimiz Mamak Belediye Başkanımız sayın Murat Köse'ye Federasyonumuz adına teşekkür ediyorum" diyerek 14 Kasım Pazar günü Mamak Belediyesi tesislerinde başlayacak olan Yozgatlı Dernekler Federasyonu 6. Geleneksel Futbol Turnuvası'nın açılışına davet etti. 

Mamak Belediye Başkanı Murat Köse de sivil toplum kuruluşlarını her zaman desteklediklerini belirterek "Göreve geldiğimiz günden bu güne sportif ve sosyal amaçlı bir cok tesisi Mamak'a kazandırdık. Bütün bu tesislerimizi, Mamaklıların, okullarımızın  ve sivil toplum kuruluşlarımızın hizmetine sunduk. Çok sayıda tesisi Mamak'a kazandırmanın heyecanını ve gururunu yaşıyoruz. Bu tesislerimizi vatandaşlarımız, sivil toplum kuruluşlarımızve  okullarımız  kullandıkca hizmetlerimiz daha da anlamlı hale geliyor" diyerek ziyaretten duyduğu memnuyeti ifade etti.

Sarıgöz Tasarım Ofisi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hikmet selvi
Hikmet selvi - 1 yıl Önce

İşbirliği yapılarak tüm güçlükler aşılabilir