Yozgatlı Şehit Hasan Hüseyin

ozgatlı Şehit Hasan Hüseyin... Şehitler Diyarı'nın Kahraman Evladı... İdlip Şehidinin Baba Ocağına Acı Haber Ulaştı Bugün Akdağmadeni Arpalık Köyü’ndeki baba ocağına acı haberi ulaştı. O 7 kardeşin en küçüğü kahraman bir asker Şehit Hasan Hüseyin Özdemir’di… 29.02.2020, 13:55 Tarık Yılmaz 282 Bugün Akdağmadeni Arpalık Köyü’ndeki baba ocağına acı haberi ulaştı. O 7 kardeşin en küçüğü kahraman bir asker Şehit Hasan Hüseyin Özdemir’di… İdlib’deki hava saldırısında şehit düşen Yozat’ın Akdağmadeni nüfusuna kayıtlı Piyade Uzman Çavuş Hasan Hüseyin Özdemir'in şehadet haberi evine ulaştı. Özdemir’in şehadet haberi bugün ilçeye bağlı Arpalık köyünde ikamet eden annesi Emine ve babası İbrahim çiftine veridi. Özdemir ailesinin evinde hem hüzün hem de gurur oluştu. Evin dış cephesine Türk bayrağı asıldı. 2018 yılında göreve başlayan Özdemir’in 7 kardeşten en küçükleri olduğu öğrenildi.

Yozgatlı Şehit Hasan Hüseyin

ozgatlı Şehit Hasan Hüseyin... Şehitler Diyarı'nın Kahraman Evladı... İdlip Şehidinin Baba Ocağına Acı Haber Ulaştı

Bugün Akdağmadeni Arpalık Köyü’ndeki baba ocağına acı haberi ulaştı. O 7 kardeşin en küçüğü kahraman bir asker Şehit Hasan Hüseyin Özdemir’di…

GÜNDEM  29.02.2020, 13:55  Tarık Yılmaz

 282

        KAYDET

A-A+

Bugün Akdağmadeni Arpalık Köyü’ndeki baba ocağına acı haberi ulaştı. O 7 kardeşin en küçüğü kahraman bir asker Şehit Hasan Hüseyin Özdemir’di…

İdlib’deki hava saldırısında şehit düşen Yozat’ın Akdağmadeni nüfusuna kayıtlı Piyade Uzman Çavuş Hasan Hüseyin Özdemir'in şehadet haberi evine ulaştı.

Özdemir’in şehadet haberi bugün ilçeye bağlı Arpalık köyünde ikamet eden annesi Emine ve babası İbrahim çiftine veridi. Özdemir ailesinin evinde hem hüzün hem de gurur oluştu.

Evin dış cephesine Türk bayrağı asıldı. 2018 yılında göreve başlayan Özdemir’in 7 kardeşten en küçükleri olduğu öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2021, 17:24
YORUM EKLE